O Firmie

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na lokalnym rynku od ponad 40 lat. Mamy bogate doświadczenie w zakresie tworzenia wszelkiego rodzaju nagrobków (nagrobki pojedyncze, podwójne, półtoraki) oraz grobowców.

Wszystkie projekty nagrobków wykonane są z kamieni naturalnych całego świata, pomijając chińskie surowce, według własnych wzorów oraz na Państwa indywidualne zamówienie. Dzięki wykorzystaniu najlepszych rodzajów surowców nasze pomniki nagrobne są niezwykłe trwałe i estetyczne. Na życzenie klienta zajmiemy się też wykończeniem przestrzeni wokół pomnika, np. obkładając nagrobki kostką brukową lub granitową.

Jesteśmy członkami Cechu Rzemiosł Budowlanych w Poznaniu. W naszym zakładzie pracują wykwalifikowani kamieniarze, którzy doskonale radzą sobie zarówno z budową, montażem, jak i renowacją nagrobków. Dzięki odpowiednim maszynom i urządzeniom nasz zakład kamieniarski świadczy usługi cięcia granitu i piaskowania liter na najwyższym poziomie.

Do każdego projektu nagrobka podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Oferujemy Państwu profesjonalne wykonanie nagrobków podwójnych i pojedynczych oraz kompleksową renowację nagrobków. Nagrobki podwójne i pojedyncze, a także podstawy do parasoli wykonujemy z dużym zaangażowaniem, dbając o wszystkie szczegóły. Wyróżnia nas staranność i dokładność, a także szybki czas realizacji zlecenia.

Jeśli szukają Państwo dobrego kamieniarza na terenie Poznania i Lubonia, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną oraz pod adresem e-mail. Zapraszamy!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zakładu kamieniarskiego. W pracy łączymy wieloletnią tradycję, doświadczenie oraz nabyte kwalifikacje, by jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Wybieramy właściwy materiał do potrzeb i zdolności finansowych klienta, zachowując najwyższą jakość usług.

Kontakt

Zakład Kamieniarski Tomasz Domagała

ul. Poniatowskiego 51, 62-030 Luboń

Kontakt telefoniczny:

+48 606 618 723

E-Mail:

biuro@nagrobki-lubon.pl

Przewiń do góry